Beredningsgrupp

Representanter

Arbetsförmedlingen

Joachim Ejderhäll, sektionschef
E-post: joachim.ejderhall@arbetsformedlingen.se

Försäkringskassan

Kajsa Lundström, samverkansansvarig
E-post: kajsa.lundstrom@forsakringskassan.se

Region Västerbotten

Vakant

Dorotea kommun

Margareta Skoog, enhetsansvarig lärcentrum
E-post: margareta.skoog@dorotea.se

Lycksele kommun

Lars Lindmark, verksamhetschef
E-post: lars.lindmark@lycksele.se

Malå kommun

Lars Ekberg, personalchef
E-post: lars.ekberg@mala.se

Sorsele kommun

Sara Johansson, enhetschef
E-post: sara.johansson@sorsele.se

Storuman kommun

Rebecca Georgsson, IFO-chef
E-post: rebecca.georgsson@storuman.se

Vilhelmina kommun

Susanna Rolfsdotter, IFO-chef
E-post: susanna.rolfsdotter@vilhelmina.se

Åsele kommun

Tomas Ekman, projektmedarbetare
E-post: tomas.ekman@asele.se

Möteskalender

Inga aktuella kalenderhändelser

X